Uspjesi na Đačkoj olimpijadi

Više je učenika naše škole sudjelovalo u proteklom razdoblju na Đačkoj olimpijadi te su postigli vrlo lijepe rezultate u različitim sportskim disciplinama!

U državnom finalu Đačke olimpijade u plivanju, održanom u Egeru, Márk Lövényi (6. razred) postigao je 24. mjesto na 100 m – prsno i 25. mjesto na 200 m – mješovito u III. dobnoj kategoriji. U njegovoj dobnoj skupini bilo je oko 40 natjecatelja po disciplini. Márk je time oborio osobni rekord, poboljšavajući ga za nekoliko sekundi.

U županijskom finalu Đačke olimpijade u preskakanju užeta , Zsófia Gyurkó (2.A) osvojila je II. mjesto (u natjecanju 30 sec. brzo) te drugo mjesto u slobodnoj vježbi i treće mjesto u ukupnom poretku. Plasirala se u državno finale.

U županijskom finalu Đačke olimpijade u tenisu, Malna Benovics (5. razred) osvojila je 2. mjesto u „A” ketegoriji u IV. dobnoj skupini.

Njezina sestra Hanna Benovics (3.A) osvojila je 1. mjesto u III. dobnoj skupini u “A” kategoriji, dok je u istoj kategoriji Alexandra Vilyevácz (3.B) zauzela 3. mjesto. Sve tri su se plasirale u Državno finale.

U županijskom finalu Đačke olimpijade u atletici, Lili Kovácsevics (6. razred) osvojila je 2. mjesto u III. dobnoj skupini na 600 metara.

Čestitamo SVIM NAŠIM UČENICIMA NA IZVRSNIM SPORTSKIM USPJESIMA I NAVIJAMO ZA ONE KOJI SU SE PLASIRALI U DRŽAVNO FINALE!

You may also like

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)